صاحبدلان
نماینده حسن روحانی کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: ‌در انتخابات سال 88 دو جریان رقیب در برابر هم قرار گرفت اما در این دوره حضور قالیباف و جلیلی شکل احزاب را به هم ریخته ‌و ‌معتقدم به هر شکل امکان تقلب وجود ندارد.

ادامه مطلب
[ ٢٢ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ۱٠:٠٩ ‎ق.ظ ] [ حمید رحیمی ] [ نظرات () ]

احمدی نژاد در مراسم تقدیم استوارنامه سفیر جدید ونزوئلا، در حرکتی جالب و عجیب، استوارنامه سفیر جدید را بوسید. این گزارشی تصویری از همه بوسه های حاشیه ای احمدی نزاد است.


ادامه مطلب
[ ٢٢ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ٩:٤۸ ‎ق.ظ ] [ حمید رحیمی ] [ نظرات () ]

در مناظرات انتخاباتی سال 88، تکیه بیش از حد یکی از نامزدهای مطرح به یک کلمه، تا آنجا پیش رفت که یکی از همراهان و اعضای ارشد ستاد این نامزد انتخاباتی در خاطرات روزانه خود نوشت که درباره تکیه کلام «چیز» بر ما ایراد می گیرند. او در توضیح نوشت که این نامزد انتخاباتی انسان حرافی نیست و به مجادله لفظی با کسی نمی پردازد، اما عمیق و با برنامه است. مردم شریف نیز اتکایشان به جوهره افراد است نه لفظ و لفاظی .


ادامه مطلب
[ ٢٠ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ۸:٥٦ ‎ق.ظ ] [ حمید رحیمی ] [ نظرات () ]

شنایی با مسجد متحرک - آلمان
ایده اصلی ساخت مسجد متحرک از سوی گروهی از جوانان مسلمان شهر بروهل نزدیک کلن بوده، آنها می خواستند بعد از 11 سپتامبر تمامی واقعیت اسلام را به جهانیان معرفی کنند.


ادامه مطلب
[ ٢٠ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ۸:٥۳ ‎ق.ظ ] [ حمید رحیمی ] [ نظرات () ]
علی دایی همیشه پر است از حرف های شیرین و خاطرات شنیدنی او که شهرتش کم از پسته های خندان ایران نیست و همان طور که قالی ایرانی را همه جا می شناسند ، دایی هم نام بین المللی ورزش ایران است برای مان از خاطرات شیرینش گفته . از یک عمر تلاش برای در اوج بودن. با او رفتیم به روزهایی که خودش درباره شان می گوید:« تیپ رو نی گاه ؛ سبیل ها رو!...» دایی در این گفت و گو تنها راجع به یک عکس حرفی نزد. عکس شماره 28 که ما هم جایش را خالی گذاشته ایم.

ادامه مطلب
[ ۱٩ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ۱۱:۳٢ ‎ق.ظ ] [ حمید رحیمی ] [ نظرات () ]
نشریه فوربس، اسامی ۱۳خودروی ایمن جهان برای سال ۲۰۱۳ را منتشر کرد. طبق گزارش این نشریه، مصرف سوخت پایین در سال های اخیر به یکی از معیارهای اصلی خریداران خودرو تبدیل شده است. با این حال، ایمنی خودروها، همچنان اصلی ترین معیار برای خریداران خودرو است. طبق یک نظر سنجی انجام شده توسط مرکز ملی تحقیقات گزارش های مصرف کننده، ۶۵درصد از مردم شرکت کننده در این نظرسنجی، ایمنی را اصلی ترین گزینه در خرید خودرو می دانند. 

ادامه مطلب
[ ۱٩ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ۱۱:٢۳ ‎ق.ظ ] [ حمید رحیمی ] [ نظرات () ]

خواهر خواندگی بین شهر‌ها و کشور‌ها یکی از قرارداد‌هایی است که از مدت‌ها قبل بین کشور‌هایی که با هم مشترکات فرهنگی، هنری، تاریخی و... دارند باب است. مثلا شما در دل آمریکا می‌توانید خیابانی به اسم تهران و محله‌ای به اسم پرشیا ببینید که خب در نوع خود بسیار جالب است. گزارشی که قرار است بخوانید درباره همین «خواهر‌ خواندگی» و «برادر خواندگی» بین ایران و کشور‌های مختلف دنیاست.


ادامه مطلب
[ ۱٩ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ۱۱:۱٧ ‎ق.ظ ] [ حمید رحیمی ] [ نظرات () ]

بعد از یه مدت طولانی برگشتم دوستان عزیز ببخشید تنهاتون گزاشتم

[ ۱٩ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ۱۱:۱٠ ‎ق.ظ ] [ حمید رحیمی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

سلام دوستان من دانشجوی رشته کامپیوتر هستم جهت اطلاع گفتم.اینجا حیاط خلوت منه اگه قابل میدونید یه سر بزنید به ما
نويسندگان
امکانات وب